DEĞERLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Saf Grubu; hizmet verdiği her alanda, gerçekleştirdiği her çalışmada, davranış ve değerler bütününü oluşturan; inançlı, adil, eşit, şeffaf ve saygılı kurum ve yönetim kültürü anlayışı ile  yaptığı işi en doğru şekilde yapmayı düstur edinmektedir.. Farkında olmanın bilinciyle her fikre fırsat vermekte ve saygı göstermektedir. Büyük başarılar elde etmek için birlikte büyüyebilme erdemine sahip olmanın önemini bilmektedir. Saf Grubu yatırım yaptığı her sektörde gerek iş ortakları gerek çalışma arkadaşları ile bir bütün olarak, sahip olduğu değerlerle desteklenmiş güvenilir ve dinamik bir çalışma ortamları yaratır ve değerlere bağlı çalışmanın, doğru karar verme ve başarılı olmanın en önemli adımı olduğu bilinciyle hareket etmektedir.

Sağgörümüz; Saf Grubu çatısı altında faaliyet gösteren hizmet alanlarının tamamında; birlik ve beraberliğin önemine inanmakta, çevreye, insana, doğaya saygılı yenilikçi fikirleri desteklemekte, sektörel her türlü gelişim ve yeniliği takip etmekte, üstlendiği görevleri en doğru şekliyle yapmayı kural ve ilke edinmiş hizmet anlayışıyla farklılık yaratan projeler yaratmaktadır.

Görevimiz; bugün ve gelecekte müşteri ve toplumların ihtiyaç duyduğu sürdürülebilir çözümleri sunmak, liderlik yolunda fark yaratan yenilikçi, rekabetçi ve dayanıklı çalışmalara imza atmak, sürdürülebilir ekonomi destekli yatırımlarla ülke ekonomisine ve nitelikli istihdama katkı sağlamaktır.