İnşaat ve Gayrimenkul” Saf Grubu’nun uzmanlık ve ana faaliyet alanlarının başında gelmektedir. Bu kapsamdaki faaliyetlerini mimarlık, mühendislik ve endüstri alanlarında birbirinden ayrılan 3 şirket çatısı altında toplamaktadır. Aft and Partners Mimarlık, İnşaat ve Gayrimenkul faaliyetleri kapsamında 2007 yılında kurulan, mimarlık, iç mimarlık, gayrimenkul geliştirme ve endüstriyel tasarım alanlarında faaliyet gösteren butik bir mimarlık ofisidir. Aft and Partners Mimarlık çağdaş, teknolojiye duyarlı, sürdürülebilir tasarım ilkeleriyle oluşturulmuş, estetiğin ön planda olduğu, yaşam-mekan kalitesini yükselten projeler üretmektedir. Sektör iddiası ve uzmanlığını hem yurtiçi hem de yurtdışında aldığı ödüllerle taçlandıran Aft and Partners Mimarlık, farklı ölçeklerde projelerin her aşamasını, çevre ile uyumlu, yenilikçi ve genel tasarım ilkelerinden ilham alan, dünya standartlarında ve çözüm odaklı bir yaklaşımla tasarlamaktadır. 

2007 yılında Saf Grubu çatısı altında kurulan Saf Yapı Endüstri, İnşaat ve Gayrimenkul faaliyetleri kapsamında 15 yıla dayanan sektör deneyimi ile gayrimenkul geliştirme, yap-sat ve anahtar teslim taahhüt projeleri üretmektedir. Sahip olduğu vizyon ve birikimle, sürdürülebilir yaşam alanları ortaya koyan Saf Yapı Endüstri, nitelikli ofis, konut ve karma projeler geliştirip toplumun hizmetine sunmaktadır. Saf Yapı Endüstri hayata geçirdiği her bir projenin ihtiyaçlarına özel projelendirme, proje geliştirme, finansmana erişim, bütçelendirme, yapım süreçleri, satış ve pazarlama entegrasyonu yaratmaktadır.

İnşaat ve Gayrimenkul faaliyetleri kapsamında 2016 yılında kurulan Saf Zemin Mühendislik, özellikle inşaat altyapı sektöründe faaliyet gösteren, köprü, metro, otoyol projeleriyle beraber her nevi üst yapı projelerinde zemin iyileştirmeleri yapmaktadır. Saf Zemin Mühendislik güçlü ve genç makina parkı ile en yeni yönetim ve yapım teknolojilerini kullanarak, konforlu, çağdaş ve güvenli bir yaşam ortamı sunma hedefiyle harekete etmektedir. Kurulduğu günden bugüne almış olduğu bir çok taahhütlü projeyi, tam zamanında ve eksiksiz tamamlayan Saf Zemin Mühendislik; kalite-çevre-güvenlik ekseninde, insan ve doğaya duyarlı politikalarını, uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde hayata geçirmektedir. 

© SAF Yapı Yatırım A.Ş. 2023 Bu internet sitesinin tüm içeriğinin mülkiyeti veya kontrolü Saf Yapı Yatırım A.Ş.’ye aittir ve tüm dünyada telif hakları kanunlarınca korunmaktadır. Yasal Uyarıyı Buradan Okuyabilirsiniz.